Lot's Hof - Dordrecht

Kom meteen in contact met andere kopers van Lot's Hof - Dordrecht

Word lid van het Nieuwbouw Forum

logo-red

Home | Woningen | Locatie | Downloads | Kavelkaart

Lot's Hof: Waar wonen en leven hand in hand gaan

Lot's Hof

De verkoop van Lot’s Hof is van start gegaan en de eerste toewijzingsronde heeft plaatsgevonden. Wil je in aanmerking komen voor een van de prachtige woningen? Je kunt je nog inschrijven als reservekandidaat!

Ontdek de woningen van Lot’s Hof

  • Hoekwoningen

Lot’s Hof combineert het beste van twee werelden: wonen in de bestaande stad in een nieuwe, energiezuinige woning. In Nieuw Krispijn wordt er grootschalig vernieuwd, en dat biedt unieke kansen. Binnenkort kun je verhuizen naar een nieuwe woning op een locatie waar bomen al groot zijn, groen in overvloed is, en de stad om de hoek ligt. Dit project bestaat uit 14 nieuw te bouwen koopwoningen aan de Mariannestraat en de Frederikstraat. Daarnaast worden er rondom de Charlotte de Bourbonstraat maar liefst 90 huurappartementen en 39 huur eengezinswoningen gerealiseerd.

Dordrechts Platteland

Locatie

De locatie van Lot's Hof is ideaal. Het bruisende stadscentrum is eenvoudig te bereiken via de nabijgelegen Krispijntunnel, en het NS-station is slechts een paar minuten lopen. Lot’s Hof wordt omgeven door prachtige parken, zoals het nabijgelegen Weizigtpark. Groen en singels sieren het gebied, en de Charlotte de Bourbonlaan wordt een autoluwe doorgang. Het is een geweldige plek voor gezinnen; met ruime straten en voldoende parkeerruimte kun je hier rustig wonen en leven.

Dordrechtse Markt

Dordrecht

Wonen in Dordrecht is een ervaring op zich. Deze stad biedt een unieke combinatie van een historisch decor in het hart van de Randstad, met tegelijkertijd een toegangspoort tot een oase van rust. Dordrecht heeft alles te bieden, van het bruisende stadscentrum met winkels en terrasjes tot het groene hart van de Biesbosch.

8U1A1782HIRES

Informatie & Verkoop

Maak kennis met onze nieuwbouwmakelaars Dorith Kools en Mark Meerkerk van Waltmann Makelaars Dordrecht. Voor vragen of interesse in de woningen kunnen zij jou alles vertellen. Neem contact met hen op via [email protected] of bel 078-6134311.

Voor mensen die op zoek zijn naar een nieuwbouwwoning is er nog meer te ontdekken. Op Nieuwe Bouwprojecten vind je uitgebreide informatie over Lot's Hof en vergelijkbare projecten. Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen, stel vragen aan andere kopers en deel je ervaringen. Meld je vandaag nog aan!

Aanmelden voor een koopwoning doe je makkelijk via Lot's Hof. Heb je een account? Log dan direct in om je voorkeuren door te geven.

Deze pagina is automatisch gegenereerd aan de hand van de informatie projectwebsite.